KOREAMOUR ŽIEMOS VEIDO ODOS PRIEŽIŪROS REKOMENDACIJOS

KOREAMOUR ŽIEMOS VEIDO ODOS PRIEŽIŪROS REKOMENDACIJOS

Šaltojo sezono metu mes dažnai susiduriame su odos išsausėjimo, šerpetojimo, padidėjusio jautrumo ar raustančios odos problemomis. Pirkėjams dažnai kyla klausimas, ką šaltojo sezono metu reikėtų pirkti veido odos apsaugai? Šiandien norime pasidalinti su Jumis mūsų mėgstamiausiais korėjietiškos kosmetikos žiemos veido odos priežiūros produktais ir papasakoti apie veido odos priežiūros ypatumus šaltojo sezono metu.

Dažnai girdime, kad šaltojo sezono metu veido kremai, turintys savo sudėtyje vandens, netinka odos priežiūrai, nes šaldamas vanduo gali žaloti odos struktūrą. Šis teiginys neatitinka tikrovės, mūsų organizmas nuolat palaiko optimalią kūno temperatūrą. Užteptas ant veido odos, drėkinamasis kremas adaptuojasi prie žmogaus kūno temperatūros ir puikiai susitvarko su savo užduotimi – drėkina veido odą, kuri šaltuoju sezono  metu kenčia nuo išsausėjimo nė ką mažiau nei vasarą. Žiemą mūsų odą neigiamai veikia ne tik žema oro temperatūra, bet ir vėjas, radiatoriai, oro kondicionieriai. Dėl šių priežasčių įvyksta odos dehidratacija.

Žiemą patariame naudoti riebesnės tekstūros drėkinamąjį arba maitinamąjį kremą ir tepti jį 30 – 40 minučių prieš einant į lauką tam, kad kremas galėtų tinkamai įsigerti bei saugoti mūsų hidrolipidinį odos sluoksnį nuo dehidratacijos ir temperatūros kaitos. Lengvos gelinės tekstūros kremai tiks tik nakčiai. 

Svarbu suprasti, kad mūsų odos tipas išlieka toks pat visą gyvenimą, tačiau su amžiumi, ypatingai šaltojo sezono metu, mūsų oda yra labiau linkusi į išsausėjimą. Taigi turime koreguoti žiemos veido odos priežiūros rutiną, atsižvelgdami ne tik į savo odos tipą, bet ir į šią pirmiau nurodytą priežastį.

Mes patariame žiemą rinktis veido odos priežiūros priemonės produktus, skirtus ne Jūsų, bet „kaimyniniam“ odos tipui.

Pavyzdžiui:

Jeigu Jūsų oda yra linkusi į riebumą, patariame naudoti kremus, skirtus mišriai odai. Mūsų korėjietiškos kosmetikos parduotuvėje patariame atkreipti dėmesį į šiuos kremus:

Veido kremas Heimish Marine Care Rich Cream

Heimish Marine Care Rich Cream

 Pyunkang Yul Nutrition Cream maitinamasis veido kremas

Pyunkang Yul Nutrition Cream
Pyunkang Yul Moisture Cream drėkinamasis veido kremas
Pyunkang Yul Moisture Cream

Šaltojo sezono metu mišrios, normalios ir sausos odos savininkėms patariame atkreipti dėmesį į sausai veido odai skirtus produktus. Mūsų korėjietiškos kosmetikos parduotuvėje patariame atkreipti dėmesį į šiuos kremus:

 REAL BARRIER Extreme Cream intensyviai drėkinantis veido kremas

REAL BARRIER Extreme Cream
Klairs Rich Moist Soothing Cream veido kremas
Klairs Rich Moist Soothing Cream
Pyunkang Yul Intensive Repair Cream veido kremas
Pyunkang Yul Intensive Repair Cream

Jeigu Jūsų oda brandi, žiemai naudokite jautriai, sausai odai skirtus produktus. Mūsų korėjietiškos kosmetikos parduotuvėje patariame atkreipti dėmesį į šiuos kremus:

Medi-Peel Bortox Peptide Cream veido kremas su peptidais

Medi-Peel Bortox Peptide Cream

Medi-Peel Peptide 9 Volume Tox Cream veido kremas kremas su peptidais

Medi-Peel Peptide 9 Volume Tox Cream

Jūsų oda jautri ir sudirgusi? Puikiai tiks dehidratuotai, jautriai odai skirtos priemones. Mūsų korėjietiškos kosmetikos parduotuvėje patariame atkreipti dėmesį į šiuos kremus:

Klairs Midnight Blue Calming Cream raminamasis drėkinamasis kremas

Klairs Midnight Blue Calming Cream

Real Barrier Cicarelief Cream veido kremas

Real Barrier Cicarelief Cream

 

 

Taip Jūsų veido oda gaus pakankamai drėgmės, bus gerai pamaitinta ir apsaugota, o tai savo ruožtu, užtikrins Jūsų puikią nuotaiką ir pasitikėjimą savimi dėl nepriekaištingai atrodančios veido odos.